Firany do domu, biura, firmy - JEDWABTEX
Karnisze metalowe i drewniane
Zasłony - szycie zasłon - dodatki
Projektowanie i szycie artystyczne
jQuery Slider


        Firany i Zasłony «
        

Firany kuchenne
Efektowne firany do kuchni o zróżnicowanym wzornictwie dodają lekkości wnętrzu i osłaniają je przed widokiem z zewnątrz. Krótkie modele można dodatkowo uzupełnić zazdrostką. Polecamy Państwu doskonałej jakości gotowe firany do kuchni i salonów, które posiadają wszytą taśmę ściągającą. Dzięki niej tkanina będzie pięknie układała się karniszu tworząc atrakcyjne marszczenia. W asortymencie klasyczna biel o bezpretensjonalnych wzorach, jak również bardziej odważne odcienie czerwonego wina bądź złota w harmonizującej osnowie.

Firany do salonu i sypialni
W tej kategorii z pewnością znajdziecie Państwo również odpowiednie modele do salonu lub sypialni. Wzory kwiatowe, geometryczne, gładkie woale uzupełnione gipiurą, urozmaicenia w postaci frędzli czy oryginalnych wycięć - wybór jest naprawdę szeroki. Doskonałe wykończenie gwarantuje satysfakcję z użytkowania.

Firany i zasłony do biura
Zaoferujemy  najlepsze firany i zasłony, które w sposób zasadniczy przeobrażą Państwa miejsce pracy. Do tej pory realizowaliśmy zlecenia dla wielu biur i przedsiębiorstw w całej Polsce. Zawsze staramy się indywidualnie podejść do każdego klienta. Tkaniny dobieramy pod kątem całego wystroju danego biura. Na postawie Państwa wytycznych tworzymy  kilka lub kilkanaście propozycji, ostateczną decyzję zawsze podejmujecie Państwo sami.

Zasłony do pokoju i do salonu
Piękna firana wraz z zasłoną potrafią odmienić każde wnętrze naszego domu. Stanowią niezbędny element, bez którego okna pozostają nijakie. Ponadto chronią naszą prywatność, przed „atakami” podglądaczy. Staramy się więc wybierać je rozważnie, aby każdego dnia cieszyć się trafnym wyborem. Wybieraj firany w jasnych kolorach bieli, błękitu, delikatnego różu lub żółci. Dzięki temu nadasz wnętrzu zdrowego blasku. Ponadto pamiętaj o wyborze materiałów, które przepuszczają światło. Gdy jednak Twoje okna narażone są na duże nasłonecznienie, wybierz materiał nie przepuszczający światła. 

Szycie artystyczne zasłon i firan
Oferujemy szycie - skracanie - obszywanie firan. a także inne usługi. krawieckie. na życzenie Klienta! Okna są duszą i charakterem domu, dlatego ważne jest, aby były piękne i wprawiały w dobry nastrój. Szanując czas i gust klientów poświęcamy maksimum uwagi aby byli zadowoleni. Doradzamy jak zaaranżować wystrój, dokonujemy pomiarów, pomagamy w doborze odpowiednich wzorów tkanin i kolorów.        
        
        

Firany kuchenne

Firany do salonu

Firany artystyczne

Zasłony kuchenne

Upięcia zasłon

Szycie zasłon

Rolety kuchenne

Ekrany japońskie

ParawanyFIRANY ZASŁONY KARNISZE Krzepice ZPHU JEDWABTEX © 2015 entro24.com