Karnisze wysokiej jakości
Kompletne systemy karniszy
Karnisze stylowe
jQuery Slider


        Karnisze «
        

Karnisze metalowe
Oferujemy wyjątkowo praktyczne i estetyczne karnisze metalowe. Wykonane są na bazie materiału lekkiego, a zarazem wyjątkowo mocnego i odpornego na uszkodzenia. Proponujemy podwójne modele, które umożliwiają swobodne przesuwanie kolejnymi warstwami aranżacji – zarówno firanami, jak i zasłonami. Dają możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczenia. Proponowane wyroby odznaczają się wysokim poziomem estetyki. Elegancki wygląd nadają pięknie wykonane rury oraz starannie opracowane zwieńczenia. Proponujemy produkty w kolorze srebrnym oraz mosiężnym. Wśród oferowanych produktów znajdują się konstrukcje o różnych wymiarach.

Karnisze drewniane
We wnętrzach, gdzie dominuje klasyczny styl doskonale sprawdzają się karnisze drewniane. Bogata gama wariantów kolorystycznych dostępnych w ofercie pozwala na dobranie odpowiedniego odcienia korespondującego z barwą mebli bądź ścian. Rozmaite warianty końcówek oraz kilka opcji rozwiązań pozwalają dopasować wybrany karnisz do każdego wnętrza.

Karnisze sufitowe
Karnisze możemy przytwierdzić do sufitu za pomocą odpowiedniego wspornika tzw. wspornika sufitowego. Ten rodzaj mocowania wybiera się głównie wtedy, gdy okna są zamontowane na całej powierzchni ściany lub gdy brak jest możliwości przytwierdzenia ich na ścianie okiennej (np. zbyt wąska przestrzeń nad oknem). Ta opcja nie ogranicza nas do wyboru jednego typu karnisza. Karnisze sufitowe dostępne są we wszystkich wersjach: rurowych, apartamentowych oraz przesuwnych.

Montaż karniszy

Montaż karniszy do ściany nad oknem
Montaż należy rozpocząć od dokonania odpowiednich pomiarów. Niezbędne jest zmierzenie odległości pomiędzy sufitem a górną krawędzią okna. Najważniejsze jest symetryczne zamieszczenie dwóch pierwszych wsporników. Pierwszy należy umieścić w połowie nadproża (odległość od lewej strony okna to 15 cm), a drugi po przeciwnej stronie. Zazwyczaj wystarczą dwa wsporniki, jednak gdy karnisz jest masywny lub zasłony/firanki wykonane są z ciężkiego materiału, warto dla pewności dodać na środku trzeci wspornik.

Montaż karniszy na suficie
Montaż na suficie należy do rozwiązań niestandardowych. Pierwszy krok stanowi naniesienie wartości, za pomocą odpowiedniego narzędzia (kątownika), w celu przygotowania powierzchni na przymocowanie wsporników. Przy samym montowaniu wskazane jest uwzględnienie odległości karniszy od ściany, gdyż nie powinny się one opierać np. o grzejniki.        
        
        

Karnisze metalowe

Karnisze drewniane

Karnisze stylowe

Karnisze Częstochowa

Karnisze Katowice

Karnisze montaż

Karnisze sufitowe

Karnisze mosiężne

Karnisze ścienneFIRANY ZASŁONY KARNISZE Krzepice ZPHU JEDWABTEX © 2015 entro24.com